CUJUX Рачни Вакуум Безжичен Моќен Циклон Вшмукување Преносни Полнење 10w Правосмукалка За Дома &засилувач; Автомобил

CUJUX Рачни Вакуум Безжичен Моќен Циклон Вшмукување Преносни Полнење 10w Правосмукалка За Дома &засилувач; Автомобил

Достапно за вашата нарачка
DEN 9583.20
Залиха:

Димензии : 390€115€125mm. Материјал : ABS + алуминиумска легура + пластика. Повод : автомобил, соба, канцеларија, студентски дом, итн. Дизајн : лесен за употреба, супер вшмукување, темелно чистење. Карактеристики : форма, рационализиран дизајн, убав и компактен, лесен за носење. Димензии : 390€115€125mm. Материјал : ABS + алуминиумска легура + пластика. Повод : автомобил, соба, канцеларија, студентски дом, итн. Дизајн : лесен за употреба, супер вшмукување, темелно чистење. Карактеристики : форма, рационализиран дизајн, убав и компактен, лесен за носење. Димензии : 390€115€125mm. Материјал : ABS + алуминиумска легура + пластична пригода : автомобил, соба, канцеларија, студентски дом, итн.Дизајн : лесен за употреба, супер вшмукување, темелно чистење.Карактеристики : форма, рационализиран дизајн, убав и компактен, лесен за носење.Номинална моќност : € 120 WInput напон : € 12 ASize : околу 390€115€125powerd метод : USB полнење име : автомобил правосмукалкабоја : Црнопоради рачно мерење, дозволеното отстапување на мерењето е 1-3 см.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата