CUJUX USB 3.0 Центар Голема Брзина Мулти USB Сплитер Експандер За Компјутер Компјутер Лаптоп Додатоци USB 3.0 Центар Адаптер

CUJUX USB 3.0 Центар Голема Брзина Мулти USB Сплитер Експандер За Компјутер Компјутер Лаптоп Додатоци USB 3.0 Центар Адаптер

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

ЦЕНТАР 3.0 Поддржува супер-Брзина 5 Gbps, Голема брзина 480 Mbps, Целосна Брзина 12 Mbps и Мала Брзина 1.5 Mbps Пренос. ЦЕНТАР 3.0 користете за тастатура, глувче, машини за игри, usb вентилатор , компјутер, лаптоп итн. Долу компатибилен СО USB2. 0, USB1. 1, Со WINDOWS XP, Виста, 7, 8, 8.1, 10, MAC OS и Linux повеќе. Заштитен И Пријателски За Патување, Димензиите се 105*39*25мм, нето тежина : 60гр, 30см кабел. Секоја функција има независен чип, а работата со повеќе интерфејси е сеуште стабилна и мазна во исто време. ЦЕНТАР 3.0 Поддржува супер-Брзина 5 Gbps, Голема брзина 480 Mbps, Целосна Брзина 12 Mbps и Мала Брзина 1.5 Mbps Пренос.ЦЕНТАР 3.0 користете за тастатура, глувче, машини за игри, usb вентилатор , компјутер, лаптоп итн.Долу компатибилен СО USB2. 0, USB1. 1, Со WINDOWS XP, Виста, 7, 8, 8.1, 10, MAC OS и Linux повеќе.Заштитен И Пријателски За Патување, Димензиите се 105*39*25мм, нето тежина : 60гр, 30см кабел.Секоја функција има независен чип, а работата со повеќе интерфејси е сеуште стабилна и мазна во исто време.Стандард : USB 3.0 Боја : Black Note : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење.Вклучен пакет : 1 x USB Hubdo поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме разберете.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата