Cutco 2/34 Нож за паркирање на клун за птици #3120

Cutco 2/34 Нож за паркирање на клун за птици 3120

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Веројатно најкористениот нож во кујната - вашиот нож за паркирање треба да биде сигурен. Паринг ножеви направени во Америка. Веројатно најкористениот нож во кујната - вашиот нож за паркирање треба да биде сигурен. Паринг ножеви направени во Америка. 2-3/4 "Нож за паркирање на клунот на птиците има сечило специјално дизајниран да се справи со сложените работни места, како што се флејти печурки или гарнитури од зеленчук. Генерално, мерки 7-3/4".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата