Цветна Моќност 17, 25, 5х11ин.

Цветна Моќност 17, 25, 5х11ин.

Достапно за вашата нарачка
DEN 1305.60
Залиха:

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење. Нашите слики се дигитално архивирани за да се зачува вистинската суштина на оригиналното уметничко дело. Сликите се скенираат со помош на машини со врвен квалитет кои ги доловуваат најдобрите детали и боја, што ги прави нашите репродукции репер на стандарди во индустријата. Сите уметнички дела доаѓаат со граница од 2 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата