Цврст B10 до B12 вежба за ракав за ракав за конверзија од не'рѓосувачки челик за механичка алатка за поправка

Цврст B10 до B12 вежба за ракав за ракав за конверзија од не'рѓосувачки челик за механичка алатка за поправка

Достапно за вашата нарачка
DEN 121.44
Залиха:

Висока сила и цврстина, долг животен век. Едноставна структура, лесна за употреба. Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, цврст и издржлив. Овој ракав за конверзија му овозможува на ракавот за дупчење B10, да се користи со B12 вежба чик. 100% сосема нов и висок квалитет. Висока сила и цврстина, долг животен век. Едноставна структура, лесна за употреба. Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, цврст и издржлив. Овој ракав за конверзија му овозможува на ракавот за дупчење B10, да се користи со B12 вежба чик. 100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Овој ракав за конверзија му овозможува на ракавот за дупчење B10, да се користи со B12 вежба чик. Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, цврст и издржлив. Висока сила и цврстина, долг животен век. Едноставна структура, лесна за употреба. Спецификација : Материјал : Дијаметар на дупка од не'рѓосувачки челик : 12,1мм/0,48in, 11мм/0,43in Должина : 19,5мм/0,77in Список на пакети : 1 * ракав за конверзија.

Кон својствата

Material:
Stainless Steel Hole Diameter

Најдобри предлози во категоријата