Д М сет од 2, задни тркала за инвалидска количка за 24 -инчни инвалидски колички, замена на тркала со инвалидска количка со лежишта (12мм), црна)

Д М сет од 2, задни тркала за инвалидска количка за 24 -инчни инвалидски колички, замена на тркала со инвалидска количка со

Достапно за вашата нарачка
DEN 1126.40
Залиха:

-Задната гума на инвалидска количка е изработена од полиуретан материјал, кој е отпорен на абење, докажан за пункција и има голема апсорпција на шок. Подготвување тркала со висококвалитетни лежишта им овозможуваат на корисниците полесно да ја свртат инвалидската количка, заштедувајќи време и напор. Apperies Податоци за тркала Центарот е изработен од задебелена најлон, кој е силен и издржлив, мала тежина и лесен за инсталирање. -Дизајнот на анти-лизгачки образец на површината на гумите може лесно да се справи со разни патни површини и има силен зафат. ✔ 2 задни тркала на инвалидска количка по пакет, лесни за инсталирање и економични. -Задната гума на инвалидска количка е изработена од полиуретан материјал, кој е отпорен на абење, докажан за пункција и има голема апсорпција на шок. Подготвување тркала со висококвалитетни лежишта им овозможуваат на корисниците полесно да ја свртат инвалидската количка, заштедувајќи време и напор. Apperies Податоци за тркала Центарот е изработен од задебелена најлон, кој е силен и издржлив, мала тежина и лесен за инсталирање. -Дизајнот на анти-лизгачки образец на површината на гумите може лесно да се справи со разни патни површини и има силен зафат. ✔ 2 задни тркала на инвалидска количка по пакет, лесни за инсталирање и економични. Информации за производот : Име : 24 '' Задна тркала на инвалидска количка : 24 x 1 3/8diameter : 600mm/20'''''Bearing Doy : 12mm/0,5 '' (15/32 '') оптоварување : 80kg/176lbsnotice : Ако имате какви било прашања За време на употребата, можете да контактирате со нас и ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата