Д-Р МАКОМИН ДИЗАЈН Мов Сад | Вештачки | Рачно Насликани Цемент Сад | Централен | Дома Декор | 7 Дијаметар

Д-Р МАКОМИН ДИЗАЈН Мов Сад | Вештачки | Рачно Насликани Цемент Сад | Централен | Дома Декор | 7 Дијаметар

Достапно за вашата нарачка
DEN 719.84
Залиха:

Бетонски Сад. Вештачки Мов. Рачно насликани. Нема одржување. Карактеристични, но поедноставени, нашите вештачки жардиниери за мов внесуваат чувство на природа веднаш во вашиот дом. Од суптилна, флексибилна текстура до смирувачка зелена нијанса, нашиот аранжман од мов служи како изјава во секој простор. Големина совршено за вашата креденца, масички за кафе, полици или трпезариски маси, сигурно ќе обезбеди мирно и возбудливо место за очите на вас и вашите гости. Засаден во уникатно обликуван и рачно обоен сив или црн цементен сад, тој е погоден и за минималистички или за максималистички стилови на дизајн. Овие жардиниери прават одлична идеја за подарок за најблиските, колегите и пријателите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата