Daciените DACI плус големина Пливаат фустан со две парчиња проток на стомак за капење со момчиња со момчиња

Daciените DACI плус големина Пливаат фустан со две парчиња проток на стомак за капење со момчиња со момчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 575.84
Залиха:

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 85% полиестер, 15% спандекс. Затворање на влечење. Не паѓајте суво. Стилски плус големина 2 парче пливање со момчиња за жени : две парчиња костими за капење со градник, секси крцкав крст назад, ретро проточен здолниште со неправилно сечење. Добра покриеност плус костими за капење со големина : влечењето на преградата на областа на бистата може да се прилагоди и ќе ви обезбеди најдобра удобност. Подготвениот градник без приврзаник, исто така, ќе ви даде подобра поддршка. Слатката плус големина Контрола на стомакот за капење : Surfle Swimskirt помага да се скрие стомакот и совршено да се модифицира половината. Цврстите Бојлег под здолништата можат да ја обликуваат вашата фигура и да дадат тенки изглед. Висококвалитетна шарена и црна плус големина за капење : Направено од мек и дише материјал, удобен за носење. Совршен за сурфање, плажа, базен, меден месец, Хаваи или други активности на вода. Исто така е најдобар подарок за вашето семејство, пријатели. Плус големина : L (US 12 W), XL (US 14 W), XXL (US 16 W), 18 Plus, 20 Plus, 22 Plus, 24 Plus, 26 Plus, 28 Plus. Погледнете ја нашата детална табела со големина под описот на производот пред да го купите. DACI е глобален бренд специјализиран за облека за капење со големи димензии за чиби девојки и млади мајки. Од DACI ќе го видите најновиот и кул дизајн на сезоната, се разбира, најважната точка е што ќе најдете најсоодветен костим за капење за вас. Нашиот независен дизајнер се бореше со години да дизајнира совршени костуми за пливање за телото на обликот, да го скрие и скрие она што е потребно за да се скрие и скрие, да покаже што сакате да покажете, да ви донесе доверба и комплименти. Тука доаѓаме, заедно со вашата убавина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата