Далечински управувач за HAIER HWR10XC5-T HWR10XC6 HWR10XC6-T HWR10XCJ HWR12XC5 HWR12XC8 HWR12XCJ HWR14XC5 AIL CLANDER

Далечински управувач за HAIER HWR10XC5-T HWR10XC6 HWR10XC6-T HWR10XCJ HWR12XC5 HWR12XC8 HWR12XCJ HWR14XC5 AIL CLANDER

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Замената Заменете го вашиот оригинал, Забележете - ставката за замена може да не работи со сите функции како оригинални. Осигурете се дека нашиот далечински натпревар со моделот бр за вашата единица. Слики само за повикување. Доаѓаат без батерии и прирачник. Лесен за користење. Замената што ќе ја добиете е прикажана на сликата, не се вклучени упатства, не купувајте ако вашиот модел не е вклучен во нашиот наслов.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата