Дана Карви потпиша автограм - Стоп -скрипта за целосен филм на Вејн - 2, Мајк Мајерс, Сабота вечер во живо, СНЛ, Гарт Алгар, Тешки момци, господар на маскирање

Дана Карви потпиша автограм - Стоп -скрипта за целосен филм на Вејн - 2, Мајк Мајерс, Сабота вечер во живо, СНЛ, Гарт Алгар,

Достапно за вашата нарачка
DEN 4800.00
Залиха:

Повеќе од 15 години во бизнисот!. Молња Брза дневна испорака!. Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и постери достапни!. Новиот инвентар се додава редовно!. Секој автограм добиен лично и загарантиран автентичен!. Повеќе од 15 години во бизнисот!. Молња Брза дневна испорака!. Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и постери достапни!. Новиот инвентар се додава редовно!. Секој автограм добиен лично и загарантиран автентичен!. Информации за производот : Потпис (и) : Дана Карви Големина на артикалот : 8.5andquot; x11andquot; Опис на артикалот : Скрипта со целосна филмска страница (автограмирана насловна страница проследена со целата скрипта; 3 дупки и прицврстени дупки) Локација на потпишувањето : додека е надвор во Newујорк (специфични детали што се достапни, на барање) Автентикација : ГМАА сертификат за автентичност ** за која било Предмет што веќе не е овластен Бекет (БАС), можеме ** да ја имаме таа услуга предвидена за дополнителна наплата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата