Данровен Хаус обичен ткаат крпа, 19 x 28-инчи, морнарица

Данровен Хаус обичен ткаат крпа, 19 x 28-инчи, морнарица

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

100% памук. Не се вклучени игла и везови. Совршен начин да креирате свои дизајнирани крпи за садови! Едноставно дизајн на железо и започнете со шиење!. Овој пакет содржи 6 100% крпи за памучни садови. Направено во Индија. Морнарија за чајни пешкири. Совршен начин да креирате свои дизајнирани крпи за садови! Едноставно дизајн на железо и започнете со шиење. Овој пакет содржи 6 100% крпи за садови со памук. Не се вклучени игла и везови. Увезени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата