Dataram 120gb 2.5 SSD Диск Солидна Држава Диск Компатибилен СО HP ELITEDESK 800 G3

Dataram 120gb 2.5 SSD Диск Солидна Држава Диск Компатибилен СО HP ELITEDESK 800 G3

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Dataram 120 GB SATA III 6.0 Gb/s 2.5 " Цврста Состојба Диск. Датарам, доверливо име на брендот од 1967 година. 3 година замена гаранција. Бродови ОД САД. До 550мб пишуваат брзина. Dataram 120 GB SATA III 6.0 Gb/s 2.5 " Цврста Состојба Диск. Датарам, доверливо име на брендот од 1967 година. 3 година замена гаранција. Бродови ОД САД. До 550мб пишуваат брзина. Датарам, долгогодишен производител на меморија на сервери и работни станици од висока класа, сега ја воведува својата нова линија На ПОТРОШУВАЧКИ SSD. Dataram SSD се изградени и тестирани според истите стандарди и крути процедури ЗА тестирање ISO како и меморијата на серверот од висока класа што ја произведуваме од 1967 година. Оваа ставка е произведена во нашиот објект во Пенсилванија. Ние Сме Во Американска сопственост и управувани. ОВОЈ SSD е произведен за да ги исполни или надмине спецификациите потребни за извршување на вашиот компјутер или Apple систем со оптимални перформанси. Спецификациите се како што следува : 120gb SATA III 6.0 Gb/s 2.5" Солидна Состојба диск.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата