Датотека За Поправка на копита, Погодна За Употреба Стабилна Алатка За Поправка На Дланка Со Копита Со Рачка

Датотека За Поправка на копита, Погодна За Употреба Стабилна Алатка За Поправка На Дланка Со Копита Со Рачка

Достапно за вашата нарачка
DEN 323.04
Залиха:

Изработен од висококвалитетен материјал од висок јаглероден челик, цврст, издржлив и долг работен век. Designономски дизајн, лесен и удобен за употреба. Коњ копита кастри датотека со рачка за лесно држење на раката. подигнете ги копитата на коњот за да ја направите трката помазна. Тоа е идеална и корисна алатка за коњ. Карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен материјал од висок јаглероден челик, цврст, издржлив и долг работен век.2. Designономски дизајн, лесен и удобен за употреба.3. Коњ копита кастри датотека со рачка за лесно држење на раката.4. подигнете ги копитата на коњот за да ја направите трката помазна.5. Тоа е идеална и корисна алатка за коњ.Спецификации : Состојба : 100% Бренд Новитем Тип : Коњ Копита Материјал : Високо Јаглероден Челик Боја : Црвена Тежина : 780гр/27,51 мл(Прибл.) Должина на распарчување : 35см/13,78 инчи(Прибл.) Вкупна Должина : 47см/18.50 инчи(Прибл.) Пакет Листа : 1 * Коњ Копита Кастри Датотеки : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0~1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата