DBTLAP за FOXCONN PVB070E12H-P01 ФАН за ладење 09KXG7 FARESSINK 0P4JWM вентилатор со загревање

DBTLAP за FOXCONN PVB070E12H-P01 ФАН за ладење 09KXG7 FARESSINK 0P4JWM вентилатор со загревање

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

DBTLAP за FOXCONN PVB070 E12 H-P01 ФАН за ладење 09 KXG7 FARESINK 0 P4 JWM вентилатор со загревање. 【Пакет вклучува】 1x загреана. 【Ставка за квалитет】 Секоја ставка ќе ја тестира еден по еден пред испорака, обезбедете 100% работа. И ние ќе обезбедиме 9-месечна гаранција. 【Топли совети】 Сите слики се направени во натура, ве молиме проверете внимателно со вашиот оригинален вентилатор пред да купите. Ако не можете да бидете сигурни дали одговара на компатибилно за вашата потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да го купите за да избегнете да не се водат погрешно. 【Продажба на големо】 Имаме многу инвентар, ве молиме контактирајте со нас ако треба да поставите рефус нарачка, ние ќе ви дадеме цена на големо. DBTLAP за FOXCONN PVB070 E12 H-P01 ФАН за ладење 09 KXG7 FARESINK 0 P4 JWM вентилатор со загревање. 【Пакет вклучува】 1x загреана. 【Ставка за квалитет】 Секоја ставка ќе ја тестира еден по еден пред испорака, обезбедете 100% работа. И ние ќе обезбедиме 9-месечна гаранција. 【Топли совети】 Сите слики се направени во натура, ве молиме проверете внимателно со вашиот оригинален вентилатор пред да купите. Ако не можете да бидете сигурни дали одговара на компатибилно за вашата потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да го купите за да избегнете да не се водат погрешно. 【Продажба на големо】 Имаме многу инвентар, ве молиме контактирајте со нас ако треба да поставите рефус нарачка, ние ќе ви дадеме цена на големо. DBTLAP за FOXCONN PVB070 E12 H-P01 ФАН за ладење 09 KXG7 FARESINK 0 P4 JWM вентилатор со загревање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата