D&D PowerDrive 5/5V750 Banded V -појас, 5 број на лента, гума

D&D PowerDrive 5/5V750 Banded V -појас, 5 број на лента, гума

Достапно за вашата нарачка
DEN 1645.28
Залиха:

Направено во Кина. Појас 5 V 5/8 x 75in OC 5 бенд. Произведено од D&D Power Drive. Тежина на пакетот на артикалот : 2.654 килограми. Направено во Кина. Појас 5 V 5/8 x 75in OC 5 бенд. Произведено од D&D Power Drive. Тежина на пакетот на артикалот : 2.654 килограми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата