DDI 2127522 Pinecone & Holly Printed Cup - случај од 36

DDI 2127522 Pinecone & Holly Printed Cup - случај од 36

Достапно за вашата нарачка
DEN 1524.80
Залиха:

МФР ставка# : 2127522. Единици по случај : 36. МФР ставка# : 2127522. Единици по случај : 36. Печаните на Pinecone и Holly создаваат магични спомени за вашите пријатели и семејство за оваа година и за многу години! Големина на унтепајџ : 8 Countmaterial : Paper Productsholiday : Божиќ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата