Дебела Мала Бања За Складирање Агол Кат Кабинет Со Врата Тенка Тоалет Суета Кабинет Тесен Бања Мијалник Складирање Кутија Ткиво Складирање

Дебела Мала Бања За Складирање Агол Кат Кабинет Со Врата Тенка Тоалет Суета Кабинет Тесен Бања Мијалник Складирање Кутија Ткиво

Достапно за вашата нарачка
DEN 13805.60
Залиха:

1. Дрвениот пластичен композитен материјал е лесен и издржлив, фина изработка. 2. лесен за составување : лесен за склопување за 3-5 минути, водоотпорен. Упатствата за склопување се вклучени во пакетот за ваша референца. 3. водоотпорен и лесен за чистење : оваа боја на кабинетот е бела, но не мора да се грижите за неговото чистење, полиците на решетката може директно да се исчистат во вода, а потоа да се избришат суви. 4. цврсто : може да се постават тоалетна хартија и четки. 5. има оддел и простор за ролни и тоалети за тоалетна хартија. 1. Дрвениот пластичен композитен материјал е лесен и издржлив, фина изработка. 2. лесен за составување : лесен за склопување за 3-5 минути, водоотпорен. Упатствата за склопување се вклучени во пакетот за ваша референца. 3. водоотпорен и лесен за чистење : оваа боја на кабинетот е бела, но не мора да се грижите за неговото чистење, полиците на решетката може директно да се исчистат во вода, а потоа да се избришат суви. 4. цврсто : може да се постават тоалетна хартија и четки. 5. има оддел и простор за ролни и тоалети за тоалетна хартија. 1. Композитен материјал од дрвена пластика е лесен и издржлив, фина изработка2. лесен за составување : лесен за склопување за 3-5 минути, водоотпорен. Упатствата за склопување се вклучени во пакетот за ваша референца3. водоотпорен и лесен за чистење : оваа боја на кабинетот е бела, но не мора да се грижите за неговото чистење, полиците на решетката може директно да се исчистат во вода, а потоа да се избришат суви4. цврсто : може да се постават тоалетна хартија и четки5. има оддел и простор за ролни од тоалетна хартија и спецификации за тоалетна хартија.1.Материјал : ПВЦ2. Боја : бело3. Тежина на оптоварување : 12лб / 5, 44кг4. Големина на производот : (6,5 x 7,7 x 26,5) " / (16,51 x 19,56 x 67,31) см (L x w x H)5. Големина на првиот оддел : (5,75 х 5,75 х 5,5) " / (14,61 х 14,61 х 13,97) см (Л х ш х)6. Дијаметар на отворот : 4"7. Големина на вториот оддел : (5,75 х 5,75 х 18,8) " / (14,61 х 14,61 х 47,75)см (Л х ш х)8. Бруто тежина : 6,5 фунти / 2, 95 кг9. Нето тежина : 5,5 фунти / 2,49 кгпак вклучува.1 x Кабинет За Бања1 x Упатство За Употреба (другите ставки за презентација не се вклучени)прашања треба внимание : 1. Ве молиме дозволете грешка од 2-3% поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да понудите.2. Бојата може да варира во зависност од екранот, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Кабинетите се изработени од влакна со средна густина за да обезбедат цврстина и издржливост.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата