Дедо Човекот Митот Легендата Патување Кригла Тамблер.Смешни Денот На Таткото Роденден Божиќ Подароци За Мажи Дедо Нов Дедо Тато Од Внук Внука Сопруга.

Дедо Човекот Митот Легендата Патување Кригла Тамблер.Смешни Денот На Таткото Роденден Божиќ Подароци За Мажи Дедо Нов Дедо Тато

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

● ПОДАРОЦИ за ДЕДО : Прави одличен уникатен новитет подарок за вашиот дедо,дедо,нов дедо, тато!Покажете му на вашиот дедо некоја љубов или изненадување на нов дедо!Одлично за родендени, Божиќ, Денот на Таткото!. ● ПРЕМИУМ ЧЕЛИК И БПА БЕСПЛАТНО : премиум тежок мерач за Храна 18/8 од нерѓосувачки челик, нема потреба да се грижите за кршење на виното.Бпа-слободен капак. ● КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : Отпорен На Абење,отпорен на ' рѓа,пренослив,издржлив,еднократно, отпорен на кршење двојни ѕидови изолирана чаша за вино со капак.Совршени подароци за Денот На Благодарноста,Божиќ,Роденден итн. ● ЧУВАЈТЕ ТОПЛО или ЛАДНО : дизајн на вакуумска изолација со Двојни ѕидови.Нашата чаша за вино изолирана од нерѓосувачки челик може да се загрее 3 часа и да се чува ладно 9 часа. ● ПРИЛИКИ : Гимнастик е погоден за внатрешни и надворешни места.Совршен за уживање во пијалоци дома,на плажа,покрај езеро,на базен,во канцеларија,на забава,кампување,пешачење,пикник,СКАРА. ДЕДО ПОДАРОЦИ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата