Декорација Масажер Бања Мат, Нелизгачки Туш Мат Со Силна Безбедност Вшмукување Чаши, Латекс-Бесплатно, Машина За Перење Бања мат 27,5 х 14 инчи

Декорација Масажер Бања Мат, Нелизгачки Туш Мат Со Силна Безбедност Вшмукување Чаши, Латекс-Бесплатно, Машина За Перење Бања

Достапно за вашата нарачка
DEN 127.84
Залиха:

Голема Вредност! Оваа подлога за бања е изработена од пвц материјал без латекс, отпорен на латекс, кој е познат по тоа што е безбеден и издржлив. Дупките за одвод се стратешки поставени низ целата подлога за брзо одводнување. Безбедносните вшмукувачки чаши обезбедуваат силно држење за чистење и мазни површини. За прва употреба исплакнете ја подлогата за капење и кадата. Потоа, навлажнете ја основата на кадата, ставете подлога во положба со вшмукувачки чаши свртени надолу. Цврсто притиснете ја подлогата за да ја зафатите површината и цврсто држете ја на место. Периодично чистење на оваа подлога за бања ќе обезбеди почист изглед со отстранување на какво било натрупување од употреба. За чистење, измијте ја раката со благ детергент и оставете ја да се исуши пред повторно да ја инсталирате. ВНИМАНИЕ : Не користете на текстурирани или нерамни површини. Остатоците од сапун може да ја намалат адхезијата и да ја нарушат ефикасноста на подлогата. Избегнувајте користење масла за капење или производи што ја прават кадата или тушот лизгави. Оваа подлога за бања е изработена од пвц материјал без латекс, отпорен на латекс, кој е познат по тоа што е безбеден и издржлив. Дупките за одвод се стратешки поставени низ целата подлога за брзо одводнување. Безбедносните вшмукувачки чаши обезбедуваат силно држење за чистење и мазни површини. За прва употреба исплакнете ја подлогата за капење и кадата. Потоа, навлажнете ја основата на кадата, ставете подлога во положба со вшмукувачки чаши свртени надолу. Цврсто притиснете ја подлогата за да ја зафатите површината и цврсто држете ја на место. Периодично чистење на оваа подлога за бања ќе обезбеди почист изглед со отстранување на какво било натрупување од употреба. За чистење, измијте ја раката со благ детергент и оставете ја да се исуши пред повторно да ја инсталирате. ВНИМАНИЕ : Не користете на текстурирани или нерамни површини. Остатоците од сапун може да ја намалат адхезијата и да ја нарушат ефикасноста на подлогата. Избегнувајте користење масла за капење или производи што ја прават кадата или тушот лизгави.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата