Декорација на Ноќта на вештерките на Nicsy, надувување на очите на Ноќта на вештерките, на отворено предводено осветлување очното јаболко хорор Ноќта на вештерките д?

Декорација на Ноќта на вештерките на Nicsy, надувување на очите на Ноќта на вештерките, на отворено предводено осветлување очното

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

【Големина и употреба】 : m : дијаметар 60 см, многу висок, удобен, преносен, може постојано да се користи и да создаде многу интересни слики. Контролираните LED светла можат да емитуваат 12 бои според вашите сопствени идеи и да користат далечински управувач за да ја прилагодат специјалната боја по волја. 【Ужасна декорација на Ноќта на вештерките】 : Оваа надувување на Ноќта на вештерките со крвав дизајн на очното јаболко има огромни крвави очното јаболко на ветрот, исто како и ужасните очи на духови кои лебдат во воздухот. Создадете совршена празнична атмосфера, ве молам и вашите соседи со страшен изглед и уживајте во добро време. 【Надувување на висина за виси】 : Надувувањето на Ноќта на вештерките има крвави очното јаболко, за разлика од другите духови на надувување на Ноќта на вештерките, користејќи дизајн на суспензија. Сè додека висат, ќе лебдите кога ќе дува ветерот, како очите на духот. Заштедува досадно поправање на јажиња и жици и не го оштетува тревникот на дворот. Дозволете им на децата да го промовираат тоа, безбедно и интересно. 【Кул духови на надувување на Ноќта на вештерките】 : Надувувањето на Ноќта на вештерките има крвави очното јаболко, а белото го прави надувувањето на духот пореален и пострашен, и тој е многу погоден за дворот или просторијата ноќе. Ноќта на вештерките. 【Искуство за шопинг】 : Ние сме изработени од високо -квалитетни еколошки ПВЦ материјали со крвави очното јаболко, кои вреди да се имаат. Ако наидете на какви било проблеми во употреба, можете да ме контактирате навреме за да купувам среќно. 【Големина и употреба】 : m : дијаметар 60 см, многу висок, удобен, преносен, може постојано да се користи и да создаде многу интересни слики. Контролираните LED светла можат да емитуваат 12 бои според вашите сопствени идеи и да користат далечински управувач за да ја прилагодат специјалната боја по волја. 【Ужасна декорација на Ноќта на вештерките】 : Оваа надувување на Ноќта на вештерките со крвав дизајн на очното јаболко има огромни крвави очното јаболко на ветрот, исто како и ужасните очи на духови кои лебдат во воздухот. Создадете совршена празнична атмосфера, ве молам и вашите соседи со страшен изглед и уживајте во добро време. 【Надувување на висина за виси】 : Надувувањето на Ноќта на вештерките има крвави очното јаболко, за разлика од другите духови на надувување на Ноќта на вештерките, користејќи дизајн на суспензија. Сè додека висат, ќе лебдите кога ќе дува ветерот, како очите на духот. Заштедува досадно поправање на јажиња и жици и не го оштетува тревникот на дворот. Дозволете им на децата да го промовираат тоа, безбедно и интересно. 【Кул духови на надувување на Ноќта на вештерките】 : Надувувањето на Ноќта на вештерките има крвави очното јаболко, а белото го прави надувувањето на духот пореален и пострашен, и тој е многу погоден за дворот или просторијата ноќе. Ноќта на вештерките. 【Искуство за шопинг】 : Ние сме изработени од високо -квалитетни еколошки ПВЦ материјали со крвави очното јаболко, кои вреди да се имаат. Ако наидете на какви било проблеми во употреба, можете да ме контактирате навреме за да купувам среќно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата