Дејл Александар ПСА ДНК потпиша 8x10 Фото -автограм Red Sox - Автограмирани фотографии од MLB

Дејл Александар ПСА ДНК потпиша 8x10 Фото -автограм Red Sox - Автограмирани фотографии од MLB

Достапно за вашата нарачка
DEN 2223.84
Залиха:

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Дејл Александар ПСА ДНК потпиша 8х10 фото-автограм Ред Сокс Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм Дејл Александар меморија. Меморијабили на Бостон Ред Сокс.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата