Делови-Квик 16 GB меморија за Dell PowerEdge R730XD DDR4 PC4-2400 RDIMM RAM меморија

Делови-Квик 16 GB меморија за Dell PowerEdge R730XD DDR4 PC4-2400 RDIMM RAM меморија

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Капацитет : 16 GB. Брзина : DDR4 PC4-19200 2400 MHz. Фактор на форма : 288 пин. Бесплатно халоген; Рос; Гаранција : Доживотно. 16 GB (1x16gb) DDR4-2400 T CAS-17-17-17 PC4-19200 1.2 V регистриран DIMM. Брзината на меморијата DDR4 2400 MHz е поддржана само од процесорот Intel Xeon E5-2600 V4. Компатибилен со : Power Edge R730xd. Специфична меморија на системот поддржана од гаранција за животно време на делови и бесплатна техничка поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата