Делови за алат 2 парчиња 10мм Диа 100мм Должина Хсс Алатка За Вртење Тркалезна Шипка За Струг

Делови за алат 2 парчиња 10мм Диа 100мм Должина Хсс Алатка За Вртење Тркалезна Шипка За Струг

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Тип : Рака Алатка Делови. Име на производ : Струг Бар Вкупна Големина : 10 х 100мм/0,4 х 4 Инчи (Д*Л) Материјал : Хсс Боја : Сребрена Тежина : 124гр Се Користи за вртење, здодевно, гравирање итн., Изработен од издржлив материјал ХСС. Аплицирајте за резба челик, железо, бакар,алуминиумски материјал, Што се Користи како автоматски цпу струг дупчалка. Широко се применува на процесот на автоматскиот струг, гравер и мувла. Содржина на пакетот : 2 парчиња Алатка За Вртење Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см.Специфики на предметот : Тип : Делови За Рачни Алатки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата