Демдако Дин Крузер Акварел 7 х 7 Керамичка Каменина Декоративна Чинија За Ужина

Демдако Дин Крузер Акварел 7 х 7 Керамичка Каменина Декоративна Чинија За Ужина

Достапно за вашата нарачка
DEN 271.36
Залиха:

Бродови во заштитно пакување. Декоративната Чинија за Закуски има прекрасен, прекрасен дизајн што ја краси оваа чинија за прекрасен изглед. Плочата е изработена од керамичка каменина со завршна обработка на акварел; машина за Миење Садови и безбедна микробранова печка; Ја Доловува поврзаната убавина и едноставност на сцената. Декоративната плоча е висока приближно 7 инчи квадратни и 0,75 инчи; акварел уметник се стреми да каже најмногу со најмалку, одржувајќи ја својата работа брза и спонтана. Маѓепсајте некого на вашата листа со оваа прекрасна чинија за ужина; Доаѓа убаво претходно спакувано во луксузна декоративна кутија за лесно давање како подарок за некој посебен. Од Колекцијата Дин Крузер; Бродови во заштитно пакување. Декоративната Чинија за Закуски има прекрасен, прекрасен дизајн што ја краси оваа чинија за прекрасен изглед. Плочата е изработена од керамичка каменина со завршна обработка на акварел; машина за Миење Садови и безбедна микробранова печка; Ја Доловува поврзаната убавина и едноставност на сцената. Декоративната плоча е висока приближно 7 инчи квадратни и 0,75 инчи; акварел уметник се стреми да каже најмногу со најмалку, одржувајќи ја својата работа брза и спонтана. Маѓепсајте некого на вашата листа со оваа прекрасна чинија за ужина; Доаѓа убаво претходно спакувано во луксузна декоративна кутија за лесно давање како подарок за некој посебен. Од Колекцијата Дин Крузер; Бродови во заштитно пакување. ПОВЕЌЕ ОД 20 години, ДЕМДАКО дизајнираше и продаваше производи способни за подароци наменети за "Подигнување На Духот;" во време на прослава, кога е потребна удобност, или само за да се насмее нечие лице. Рачно курираните занаетчиски подароци ШТО ДЕМДАКО ги развива И дистрибуира СЕ избрани за нивниот потенцијал да им помогнат на луѓето да ја негуваат добрината во животот на другите, да го слават семејството и пријателите и да ги охрабрат луѓето да се однесуваат кон себе. Уметникот Од орегон, Дин Крузер, го прикажува моќниот див свет на природата во животна, енергична форма преку неговите живописни и сложени слики со акварел. Бродови во заштитно пакување. Чинијата за ужина со цвеќиња од ирис е одлична за љубителите на природата или како прекрасен акцент за фармата. Совршен за затоплување на куќата, свадба или невестински туш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата