ДЕМДАКОВСКИ Сина Планета Лепенка 30 х 40 Памучно Кадифен Детско Ќебе

ДЕМДАКОВСКИ Сина Планета Лепенка 30 х 40 Памучно Кадифен Детско Ќебе

Достапно за вашата нарачка
DEN 704.00
Залиха:

Памук. Линијата за вселенски истражувачи е благослов за оние кои сакаат да ја одржат својата расадник организирана, координирана и забавна; Дизајниран Со уметнички дела на планетите во нашиот сончев систем во блокирани плоштади. Изработен од мек, целиот памучен материјал; за да се одржи цврстата мекост на ова бебе бланки, машинско перење и сушење на суво ниско ниво; Меко на допир и лесно на малите образи. Изработен од мек, целиот памучен материјал; за да се одржи цврстата мекост на ова бебе бланки, машинско перење и сушење на суво ниско ниво; Меко на допир и лесно на малите образи. Спакувајте во торба кога сте во движење, ова ќебе е погодно за патување; Мери 40 х 30 инчи и убаво се тркала за да се спакува во вреќа за бебиња. Од Месечината Содржана во заштитно пакување. Памук. Линијата за вселенски истражувачи е благослов за оние кои сакаат да ја одржат својата расадник организирана, координирана и забавна; Дизајниран Со уметнички дела на планетите во нашиот сончев систем во блокирани плоштади. Изработен од мек, целиот памучен материјал; за да се одржи цврстата мекост на ова бебе бланки, машинско перење и сушење на суво ниско ниво; Меко на допир и лесно на малите образи. Изработен од мек, целиот памучен материјал; за да се одржи цврстата мекост на ова бебе бланки, машинско перење и сушење на суво ниско ниво; Меко на допир и лесно на малите образи. Спакувајте во торба кога сте во движење, ова ќебе е погодно за патување; Мери 40 х 30 инчи и убаво се тркала за да се спакува во вреќа за бебиња. Од Месечината Содржана во заштитно пакување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата