Денот На вљубените Срце Зебра Со Цвеќиња Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА PS4 Pro/PS4 Тенок Контролер

Денот На вљубените Срце Зебра Со Цвеќиња Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА PS4 Pro/PS4 Тенок Контролер

Достапно за вашата нарачка
DEN 334.24
Залиха:

Пвц отстранлив лепило. Произведено во САД Или Увезено. Оваа налепница за игри е изработена од самолепливо одделение за лиење ПВЦ, без преостанат лепак, без воздушни меури во жлебот за водење воздух, може да се лупи постојано, лесно да се отстрани, не остава лепливи остатоци и е погодна за употреба. Прецизен дизајн, прецизна положба на дупката на копчето, точно усогласување на заоблените агли, фина мат текстура, враќање на чувството на гол метал, заштита на вашиот контролер од гребнатини, отпечатоци од прсти, гребнатини, гребнатини, прашина и ви дозволуваат да играте игри. Чувствувајте се поудобно. Оваа налепница за игри совршено се вклопува со вашиот уред, вистинска налепница за целосна заштита која совршено го украсува и разубавува вашиот контролер без да се меша со копчиња, сензори или контролери. Уникатна и симпатична шема за да го направите вашиот контролер уникатен, На роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година, секој празник, прекрасен подарок за пријателите, семејството или себе си кои ја играат оваа конзола. Податоците за големината се добиваат со рачно мерење под плочки, а грешката во рамките на 2-4см е нормален феномен. Ако имате какви било прашања за време на купувањето на нашите налепници за конзоли за игри, слободно испратете ни е-пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Конструкција на додатоци : налепница Со Двојна рачка + налепница за поддршка на рачката + налепница за грб на домаќинот + преден и заден филм на тв-кутијата + страничен филм на тв-кутијата оваа налепница за игри е изработена од самолепливо одделение за леење ОД пвц, без преостанат лепак, без воздушни меури во жлебот на воздушниот водич и може постојано да се лупи. Печатена шема со висока дефиниција, издржлив дизајн, не е лесно да се избледи, направете го вашиот контролер уникатен, ова е одлична идеја како прекрасен подарок за пријателите и семејството Играјте ја оваа конзола за игри за време на празниците!Предлог : редовно бришете со влажна крпа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата