Девојки за масажа за масажа на косата чешел, најлонска четка за коса, дами со влажна виткање чешел за стилизирање на косата за салон

Девојки за масажа за масажа на косата чешел, најлонска четка за коса, дами со влажна виткање чешел за стилизирање на косата

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Високо еластичниот заден панел помага во олеснување на заморот на главата при чешел. Огромни најлонски тинови лесно се одврзуваат јазли и ја загрозуваат косата со леснотија. Ергономски дизајниран чешел со заоблена форма за удобен и удобен стил. На крајот на замрзнатата рачка има тркалезна дупка, која може да се обеси на wallидот и на другите места по употреба. Високо еластичниот заден панел помага во олеснување на заморот на главата при чешел. Огромни најлонски тинови лесно се одврзуваат јазли и ја загрозуваат косата со леснотија. Ергономски дизајниран чешел со заоблена форма за удобен и удобен стил. На крајот на замрзнатата рачка има тркалезна дупка, која може да се обеси на wallидот и на другите места по употреба. Спецификација : Боја : црна, розова, виолетова, зелена материјала : најлонски заби, висока температура на рачката на производот Големина : 24см × 8cmnet Тежина : 76gfeatures : Високо еластичниот заден панел помага во олеснување .Ерномски дизајниран чешел со заоблена форма за удобен и удобен стил. Постои тркалезна дупка на крајот на замрзнатата рачка, која може да се обеси на wallидот и на другите места по употреба.

Кон својствата

Color:
black, pink, purple, green
Material:
nylon teeth, high temperature handle
Product size:
24cm×8cm
Net weight:
76g
Features:
The highly elastic back panel helps relieve head fatigue when combing.:
Round nylon tines easily untangle knots and detangle hair with ease.:
Ergonomically designed comb with curved shape for comfortable and convenient styling.:
There is a round hole at the end of the frosted handle, which can be hung on the wall and other places after use. :

Најдобри предлози во категоријата