DFGH All намени Хидраулични мебел за бербер стол+салон за анти-матични салони

DFGH All намени Хидраулични мебел за бербер стол+салон за анти-матични салони

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

-Овој производ може да се испорача во рок од 3-10 дена. Не треба да чекате долго време. -Тоа е направено од железо, кожа и сунѓерски материјали и има силна структура. -Осно, за инсталирање. Вистинската големина, удобно за носење. -Класичен дизајн, полн со модно чувство. -Конзивен за стилистот за коса да ја исече косата. -Овој производ може да се испорача во рок од 3-10 дена. Не треба да чекате долго време. -Тоа е направено од железо, кожа и сунѓерски материјали и има силна структура. -Осно, за инсталирање. Вистинската големина, удобно за носење. -Класичен дизајн, полн со модно чувство. -Конзивен за стилистот за коса да ја исече косата. Спецификација : Материјал : Тешка челик и синтетичка кожа и спондеколор : Black Mat форма : полукружени : 3'x 5 '(должина x ширина) Дебелина : 1/2 инчидиаметар на тркалезна основа : 26 инчи категорија : 9,92 фунти/4,5 kg Classic Дијаметар : 26,77 инчи/ Седиштата од 68 cmrear можат да бидат навалени до 150 ° Подлога Големина : 4 инчи/ 10 cminternal Големина на седиштето : (21 x 20) "/ (53 x 50) cm (должина x ширина) Димензии : (44,88 x 27,56 x 35.44)"/ (( 114 x 70 x 90) cm (должина x ширина x висина) Карактеристики : 1. Направено од висококвалитетна ПВЦ и пена со висока густина, удобна и издржлива за употреба2. Погоден за берберски столици, салони столици, итн .3. Лесно за чистење и бришење4. Дебела постелнина, не е лесно да се тркалаат 5. Ефективно намалување на стоечкиот замор и стрес Пакетот вклучува : 1 x бербер стол1 x анти-замор салон Матејскиот производ може да се испорача во рок од 3-10 дена.

Кон својствата

Material:
heavy steel and synthetic leather and sponge
Colour:
Black
Mat shape:
semicircle
Size:
3'x 5'(length x width)
Thickness:
1/2 inch
Diameter of round base:
26 inches
Weight:
9.92 lbs/4.5 kg
Classic diameter:
26.77 inches / 68 cm
Rear seats can be tilted to 150°:
Pad size:
4 inches / 10 cm
Internal seat size:
(21 x 20) / (53 x 50) cm (length x width)
Dimensions:
(44.88 x 27.56 x 35.44) / (114 x 70 x 90) cm (length x width x height)
feature:
1. Made of high-quality PVC and high-density foam, comfortable and durable to use:
2. Suitable for barber chairs, salon chairs, etc.:
3. Easy to clean and wipe:
4. Thick bedding, not easy to roll up:
5. Effectively reduce standing fatigue and stress:
The package includes:
1 x barber chair:
1 x anti-fatigue salon mat:
The product can be delivered within 3-10 days. :

Најдобри предлози во категоријата