DHTDVD повеќеслојни домашни собраниски врати за чевли за чевли Едноставен влезен сал кабинет за шишиња за чевли за чевли за чевли за чевли

DHTDVD повеќеслојни домашни собраниски врати за чевли за чевли Едноставен влезен сал кабинет за шишиња за чевли за чевли за

Достапно за вашата нарачка
DEN 8819.68
Залиха:

Комбинација : Секоја полица за складирање сместува до парови чевли, може да се користи како мебел за дома од висока класа благодарение на неговиот класичен изглед. Материјал : Пластичен, пријателски материјал, силна отпорност на корозија, без деформација, стабилен, дизајн што не се лизга, го заштитува подот. Мулти-слојни решетки за чевли : Трајни повеќеслојни решетки за чевли за да ги задржите влегувањето, плакарот или калницата подалеку од хаос, погодна за употреба во салата, спалната соба, балконот и другите места. Упатства за нега : Избришете чиста со мека крпа, не користете абразивни средства за чистење. Заштеда на простор : Нашата решетка за чевли доаѓа со симплистички стилски дизајн, чувајте ги чевлите не-гледачки и ја одржува вашата соба уредна. Комбинација : Секоја полица за складирање сместува до парови чевли, може да се користи како мебел за дома од висока класа благодарение на неговиот класичен изглед. Материјал : Пластичен, пријателски материјал, силна отпорност на корозија, без деформација, стабилен, дизајн што не се лизга, го заштитува подот. Мулти-слојни решетки за чевли : Трајни повеќеслојни решетки за чевли за да ги задржите влегувањето, плакарот или калницата подалеку од хаос, погодна за употреба во салата, спалната соба, балконот и другите места. Упатства за нега : Избришете чиста со мека крпа, не користете абразивни средства за чистење. Заштеда на простор : Нашата решетка за чевли доаѓа со симплистички стилски дизајн, чувајте ги чевлите не-гледачки и ја одржува вашата соба уредна. Име на производот : Rackmateriation за чевли : Plastic3 Rows и 9 слоеви кабинети за чевли : 124*32*139 CMadditional Карактеристики : Расклопување Комбинација : Секоја полица за складирање сместува до 2-3 пара чевли, може да се користи како мебел за дома со висока класа благодарение на неговиот класичен изглед .Материјал : пластика, пријателски материјал, силна отпорност на корозија, без деформација, стабилен, нелизгален дизајн, заштити го подот. Погоден за употреба во салата, спалната соба, балконот и другите места. Упатства за грижа : Избришете ја чистата со мека крпа, не користете абразивни средства за чистење. Заштеда на просторот : Нашата решетка за чевли доаѓа со симплистички стилски дизајн, чувајте ги чевлите не-гледаат и не можат да се гледаат и Ја одржува вашата соба уредна. Вежбајте со влажна крпа, не користете корозивни детергенти : само лавици за чевли, други предмети можат да се користат само за снимање. Овој производ го содржи само решетката за чевли, а остатокот од предметите се потребни за снимање.due За разликата помеѓу методот на мерење и рачното сечење, постојат некои грешки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата