Дијабетични Подароци Целиот Мој Дијабетес Смешна Торбичка За Патувања Со Дијабетичар+Дијабетичен Приврзок За Клучеви Персонализиран Подарок Дијабетични Матери

Дијабетични Подароци Целиот Мој Дијабетес Смешна Торбичка За Патувања Со Дијабетичар+Дијабетичен Приврзок За Клучеви Персонализиран

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

?●Смешна Тема : Целиот Мој Дијабетес,Оваа чанта за шминка со смешна комбинација на теми ќе биде одличен белег, додавајќи забава и боја во животот или животот на вашите пријатели. ?€Добра Големина 9.3 "W x 7.3" H / 23.5 x 18.5 CM патентот е тежок и не е ефтин и слаб, за да го држите вашиот мерач на гликоза, ленти, јазичиња и други додатоци за дијабетес. Може да се користи и како торба за шминка, футрола за патување, чанта, торба за тоалет, организатор. ?①Пакетот Вклучува : Патни Торби За Дијабетичари + приврзок за клучеви и овие предмети што се совпаѓаат заедно се многу практични во секојдневниот живот. ?①Издржлив Материјал 100% памучно платно меко, студиско, издржливо и издржливо, торбичката се чувствува многу квалитетно, Печатењето На Сликата е светло и јасно, нема да избледи. ?`+Посветеност И Услуга + задоволството На Клиентите е наша потрага, ако не сте задоволни, тогаш враќањето или испраќањето на клиентите со нарачка за замена зависи од вас. Не двоумете се сега! ~ . Име на шема : материјал за дијабетична кеса : 12 мл 100% Големина На Памучно Платно : 9,3 "В х 7,3" Ч / 23,5 х 18,5 см вклучен Пакет : Патни Торби + печатење На Слика со привезок : Светла и јасна, живописна боја. Едната страна печати. Нега : Миење Раце,чистење на Место со благ Сапун И патент За вода : патентот за лизгање е тежок и не е ефтин и слаб, со елегантен црн патент со сребрено влечење погоден за роденденски подарок, благодарност, ден на мајките, Божиќ, велигденски подарок, подарок за крајот на годината, подарок за денот на Вљубените итн. Задоволството на клиентите е наша потрага, ако не сте задоволни, тогаш враќањето или испраќањето на клиентот со нарачка за замена зависи од вас. Не двоумете се сега!~.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата