Дијамантски комплети за сликање за возрасни, пејзаж птици дијамантски уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни вежбачки квадратни дијаманти Крис?

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, пејзаж птици дијамантски уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

(Понудете дополнителни 15% ~ 30% монистра со дијаманти на дијаманти) со голема големина на дијамантска слика бесплатно две комплети алатки. ? Главно сликарство со дијаманти ќе продолжиме да ги ажурираме стиловите. Сликата DIY Diamond Diamond може да ви помогне да направите дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, хотел, бар да станат поживописни. Сликата DIY Diamond Diamond може да ви помогне да направите дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, хотел, бар да станат поживописни. Производот не ја вклучуваше рамката. Дијамант нецелосно, не дозволувајте децата да играат за да избегнат несреќи како што се голтање. ? Ако имате други проблеми со дијамантската слика што сте ја добиле. Ве молиме, обликувајте го со очила или дрвени и закачете го во вашиот дом како украси за декорација. Само контактирајте не, ние ќе одговориме на вашата порака и ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа, ве молиме, не грижете се.Ако дијамантската слика што ја добивате го недостасува дијамантот, ние ќе ви го доставиме дијамантот бесплатно за да ви овозможи да завршите убави слики. Доживејте го чувството да се биде сликар. Дијаманти со високо квалитетни смоли, вежби да изгледаат сјајни и никогаш нема да избледат, поживописни и брилијантни. ? Главно сликарство со дијаманти ќе продолжиме да ги ажурираме стиловите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата