Диксиа јога стапчиња, коректор на држење на држење на држење, обликување на јога фитнес стап, возрасни деца стојат столб за обука

Диксиа јога стапчиња, коректор на држење на држење на држење, обликување на јога фитнес стап, возрасни деца стојат столб за

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

? Нова надградба на челик, голема површина на пена, прилагодлива положба на менувачот, фиксирана завртка и стабилен отворен грб. Мазна контурирана форма на барел со рамномерна површина за максимизирање на удобноста; униформно дебела 2 см. ? Мазна површина без да повреди раце, фино мелење без закопчиња, рачен процес на полирање, удобен и мазен допир. Удобно завиткајте ги рацете околу стапче без непотребно оптоварување на рамената, градите или рацете. ? Може да го подобри седењето на телото, да ја олесни непријатноста, да ја зголеми самодовербата, да го исправи грбот и да го подобри вашиот темперамент. Користете го за да го поправите Hunchback, да обликувате убаво тело, да облечете удобно и да го носите за обука во секое време. ? Повеќенаменски 'рбет се држи до градење јачина на' рбетните тетиви и лигаменти; го корегира горниот дел од грбот. Помогнете да ги отворите рамената и ќе имате поцврсто, посигурно, здраво и младешко држење. ? Поддршка и влечење на грбот и рамената; Отвора гради за време на пранајама за оптимално искористување на капацитетот на белите дробови и поцелосно дишење. Уживајте во подобар живот со подобар став. ? Стапчињата со стапчиња за јога можат да помогнат во прилагодувањето на вашето држење на телото, коректорот на држењето на задниот дел од затегнување, да се подобри напред напредувајќи. ? Носењето на нашиот коректор на задната страна на телото е добар начин да се истегнат мускулите и да се намали стресот, така што редовната употреба на држачите за поддршка на грбот може ефикасно да ги поправи мускулните соеви и оштетениот 'рбет. ✔ Опис : - Коректор на Hunchback- Отворете го грбот и проширете ги градите и обучете го вашето држење на држење . Гради јачина на 'рбетот, зграда на форма, јога, масажа . Повеќенаменски стап на' рбетот на градење јачина на 'рбетните тетиви и лигаменти; го корегира горниот дел од телото назад . Поддршка и влечење на грбот и рамената; Отвора градите за време на пранајама за оптимално дишење на белите дробови и полни. Стапчиња ● Белешка : 1. Ве молиме, дозволете 1-3 см да се разликува како резултат на рачното мерење.2. Поради различното прикажување и различното светло, сликата може да не ја прикаже вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. ☎ Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не по е-пошта. Ние ќе ви одговориме веднаш штом ќе ја видиме е -поштата и ќе ви обезбедиме најдобро решение што е можно повеќе што можеме. Ние ви нудиме пријатно искуство за купување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата