Димензии 72-76395 Стискајте го дневниот комплет за игла за почетници, дијаметар од 8 , повеќебојни, 7 парчиња

Димензии 72-76395 Стискајте го дневниот комплет за игла за почетници, дијаметар од 8 , повеќебојни, 7 парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Овој комплет за игла со димензии доаѓа со предиво, печатена ткаенина, алатка за игла 5 мм и навој, 8-инчен пластичен обрач, пластична игла за предиво и упатства. Завршени мерки за вез за игла и игла со дијаметар. Не дозволувајте животот да ве спушти - кога животот ви дава лимони, направете лимонада со оваа игла игла поставена од димензии!. Дизајнот се прави во она што понекогаш се нарекува „обратна“ игла за удар , што значи рамни шевови се предната страна на дизајнот и јамките се задната страна. Упатствата вклучуваат лесен за следење на табелата и клуч, како и совети и техники, што го прави ова одличен комплет за стартување на игла. Комплет за игла доаѓа со предиво, печатена ткаенина, алатка за игла од 5 мм и навој, 8-инчен пластичен обрач, пластична игла за предиво и упатства. Не дозволувајте животот да ве спушти - кога животот ќе ви даде лимони, направете лимонада со оваа игла за игла поставена од димензии!. Дизајнот се прави во она што понекогаш се нарекува „обратна“ игла за удар, што значи дека рамните шевови се предната страна на дизајнот, а јамките се задната страна. Инструкциите вклучуваат лесна табела и клуч, како и совети и техники, што го прави ова одличен комплет за стартување на игла. Не дозволувајте животот да ве спушти - кога животот ви дава лимони, направете лимонада! Нашата стискање на шемата за игла на денот, прави одличен додаток на вашиот украсен кујнски декор. Забавно е и лесно да се заврши со помош на вклучената алатка за игла за удар. Димензиите ставија малку пресврт на традиционалната игла за удирање - како што ќе ги пробиете, рамните шевови што ги создавате ќе бидат готовата страна на дизајнот и јамките ќе бидат на задниот дел. Комплетот доаѓа со предиво, печатена ткаенина, алатка за игла 5 мм и навој, 8-инчен пластичен обрач, пластична игла за предиво и упатства и завршени мерки за шема со дијаметар од 8 ".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата