ДИНГЗЗ КЛЕЛИ СТАНДА ПАРАЛЕЛНО преклопување преносно полица подот кујна мултифункционална складирање решетката за кујнски организатор метален штанд

ДИНГЗЗ КЛЕЛИ СТАНДА ПАРАЛЕЛНО преклопување преносно полица подот кујна мултифункционална складирање решетката за кујнски организатор

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Мултифункционално складирање. Складирање на истегнување. Голем капацитет. Вентилација и вентилација. Повеќеслоен простор, лесен за чистење. Мултифункционално складирање. Складирање на истегнување. Голем капацитет. Вентилација и вентилација. Повеќеслоен простор, лесен за чистење. Мултифункционален Storage Stretch Storage Large Capital Ventilation and Ventilation Multilayer простор, лесен за чистење на името : истегнување на подот количин : силен блексенарио : кујна/бања/спална соба и други сценариоски цевки-три слоеви (44*30*94,5 см) Материјал : јаглерод. Челик Процес : Варишн на печење : 1. Информациите за големината се само за референца, ве молиме, дозволете 1-2cm (0,4-0.8 '') разлики заради рачното мерење, благодарност.2. Бојата на артикалот прикажана на фотографиите може да се прикаже малку поинаку на вашиот компјутерски монитор, бидејќи набудувачите не се калибрираат исто. Пакетот Список : 1 * Кошничка за комунални услуги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата