Диспензерот за секач за прицврстување на филмот за прицврстување, секач за секач за затрупување со храна, со секач за слајдови за кујна, ресторан, сечење на овошје з

Диспензерот за секач за прицврстување на филмот за прицврстување, секач за секач за затрупување со храна, со секач за слајдови

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Клим за секач на филмови : Нашиот секач за прицврстување е изработен од ABS материјал, еднократно, силно магнетно вшмукување, долгорочна употреба без деформација. Дизајн : Двонасочен лизгачки сечител на сечилото, копче за магнет на дното, сечилото за сечење, внимателни жлебови, многу практични, само лизгајте го филмот за прицврстување за да го завршите сечењето. Едноставно и погодно : Нема потреба да се искинува, само повлечете и лизгајте за да цицате на страната на фрижидерот, не само што може да се користи на countertop, туку и да висат на wallидот, лесен за пристап и нема да ги повреди рацете. ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ; Скриено сечилото за сечење за да ги заштитите вашите раце, остри исечоци, се вклопуваат во секачи за филмови со дијаметар од 30 см со дијаметар од 4 см, може да се користат и хартија за печење/калај фолија. Разноврсен секач; Може да се користи за организирање на обвивки за храна и други материјали во различни големини, идеални за фиоки за складирање на домови, зеленчук од кујна и овошје. Клим за секач на филмови : Нашиот секач за прицврстување е изработен од ABS материјал, еднократно, силно магнетно вшмукување, долгорочна употреба без деформација. Дизајн : Двонасочен лизгачки сечител на сечилото, копче за магнет на дното, сечилото за сечење, внимателни жлебови, многу практични, само лизгајте го филмот за прицврстување за да го завршите сечењето. Едноставно и погодно : Нема потреба да се искинува, само повлечете и лизгајте за да цицате на страната на фрижидерот, не само што може да се користи на countertop, туку и да висат на wallидот, лесен за пристап и нема да ги повреди рацете. ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ; Скриено сечилото за сечење за да ги заштитите вашите раце, остри исечоци, се вклопуваат во секачи за филмови со дијаметар од 30 см со дијаметар од 4 см, може да се користат и хартија за печење/калај фолија. Разноврсен секач; Може да се користи за организирање на обвивки за храна и други материјали во различни големини, идеални за фиоки за складирање на домови, зеленчук од кујна и овошје. Име на Brewix Product : Ching Cuttermaterial : Plastic Packing List.1x Дисперзија на пакување на храна. Појдовна точка, тоа е одличен помошник дома и може да се користи и во ресторани и кафулиња. Поради разликите во осветлувањето и екраните, бојата на производот може да варира малку од сликата.2. Ве молиме, оставете варијација од 0,5-2 см поради рачното мерење.3. Ако имате какви било прашања или сомнежи за производот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас веднаш.4. Овој производ се продава само како нож за прицврстување, а не како прицврстувачки филмови за употреба.1. Извадете ја страната на ролерот за фиксирање, покријте го со прицврстувачки филм, ресетирајте и притиснете надолу, извлечете го филмот за прицврстување и насловната.2. Извлечете ја соодветната должина на прицврстувачот филм од средното ниво и покривање. Притиснете надолу нежно на горниот капак со палецот.3. Лизгајте го ножот под излезот на фолијата и ножот може да се лизне на дното за вкрстено сечење. Доколку производи за домаќинства Uswmeie се пренесени за да ви обезбедат квалитетни производи и услуги со тоа и вие и практичноста на вашето семејство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата