ДИТУДО Канти За Ѓубре Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци За Домаќинство Кујнски Тркалезни Корпи За Отпадоци Без Покривка Мермерна Шема Канта за Ѓубре/А

ДИТУДО Канти За Ѓубре Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци За Домаќинство Кујнски Тркалезни Корпи За Отпадоци Без Покривка Мермерна

Достапно за вашата нарачка
DEN 1254.40
Залиха:

Чист, Едноставен и Модерен Дизајн, Изработен од Издржливи Материјали. Издржлив И Моќен, Со Едноставност на Цилиндрична Корпа за Отпадоци, Со Отворен Врв, Задолжителен За Модерни Домашни работи. Речиси Секој Простор (Вклучувајќи Бања, Спална Соба, Дневна Соба или Канцеларија) Додава Стилска Декорација, Со Чист И Елегантен Изглед, кој може да се Користи за Складирање Или Рециклирање На Отпадот. Лесни тркалезни Канти За Ѓубре Од Бел Мермер, Може да се Користат За Дневна Соба / Спална Соба / Читална / Кујна / Канцеларија. Двојни Буриња внатре и надвор , Вреќата За Ѓубре не е Изложена и Вреќата за Ѓубре Е Доволно Цврста за да не Падне, Правејќи Го Домот Поубав и Уреден. Заокружете Го Дизајнот На Капакот, Лесен За Исфрлање Ѓубре И Никогаш Повеќе Нема Да Биде Фрлен На Подот, Што Е Погодно за Вашиот Живот. Дното на Гумата, Не Е Лесно Да Се Лизне, Намалување На Триењето на Подот. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата