Diuangfoong биде нашиот гостин WiFi мрежен лозинка знак за деловни ресторани кафе домашен интернет

Diuangfoong биде нашиот гостин WiFi мрежен лозинка знак за деловни ресторани кафе домашен интернет

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Димензии : 6 инчи од 12 инчи. Квалитетна изработка Смешна дрвена висечка декоративна знак. Печатено директно на дрво за пореален ефект. Направено од многу цврста фиберборд, прикачете со ленено јаже, така што може лесно да се инсталира. Совршен знак за затворен или на отворено. Димензии : 6 инчи од 12 инчи. Квалитетна изработка Смешна дрвена висечка декоративна знак. Печатено директно на дрво за пореален ефект. Направено од многу цврста фиберборд, прикачете со ленено јаже, така што може лесно да се инсталира. Совршен знак за затворен или на отворено. Сите видови на знаци тука се достапни, овие прават одличен подарок за пријателите или семејството. Нашите знаци се изработени од дрво и добро е направено и убаво се прикажува. Ова е еден вид функционален знак, може да се користи на многу начини, тоа може да се користи како знак на врата, знак за предупредување, предмети за украсување на wallидови и така натаму. Погоден е за употреба во затворен или надворешна употреба. Прекрасниот дизајн и шема ќе ја обезбедат неговата практичност и популарност помеѓу декорацијата во домот. Направете го вашиот дом затоплување и смешно со овој знак!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата