DiyThinker Union Jackек Јас сакам Велика Британија во форма на земја во форма на фотографии во форма на фото рамка, изложба на уметност десктоп сликарство

DiyThinker Union Jackек Јас сакам Велика Британија во форма на земја во форма на фотографии во форма на фото рамка, изложба

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии.; Вистината на големината на рамката (завршена големина) е 18 x 13cm (5 x 7 инчи) и рамката е широка 2 см. Класификација : Рамка, декорација, изложба. Функција : - Традиционалните рамки за дизајн имаат неверојатна издржливост.; -Задниот дел е опремен со етикета со лесна за лесна употреба.; - Рамката е опремена со куки за wallидови (вертикални и хоризонтални).; - Полиран стаклен фронт може јасно да ја види вашата фотографија и да го спаси животот на фотографијата.; - Пакување со екстремна грижа за да се обезбеди безбедно пристигнување.; - Црна граница. Материјал : Рамката е изработена од дрво. И, пред рамката има парче акрилик (PMMA) за да ја заштитите вашата слика. Количина на пакет : рамка од 1 x. Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии.; Вистината на големината на рамката (завршена големина) е 18 x 13cm (5 x 7 инчи) и рамката е широка 2 см. Класификација : Рамка, декорација, изложба. Функција : - Традиционалните рамки за дизајн имаат неверојатна издржливост.; -Задниот дел е опремен со етикета со лесна за лесна употреба.; - Рамката е опремена со куки за wallидови (вертикални и хоризонтални).; - Полиран стаклен фронт може јасно да ја види вашата фотографија и да го спаси животот на фотографијата.; - Пакување со екстремна грижа за да се обезбеди безбедно пристигнување.; - Црна граница. Материјал : Рамката е изработена од дрво. И, пред рамката има парче акрилик (PMMA) за да ја заштитите вашата слика. Количина на пакет : рамка од 1 x. Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) Фотографии.Актуелната големина на рамката (завршена големина) е 18 x 13cm (5 x 7 инчи) и рамката е ширина 2 см. Рамките имаат неверојатна издржливост .- Задниот дел е опремен со лесна етикета за лесна употреба. на фотографијата.- Пакување со екстремна грижа за да се обезбеди безбедно пристигнување. И, пред рамката има парче акрилик (PMMA) за да се заштити количината на пакетот со слики : рамка од 1 x.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата