Дизајн Пластична Корпа За Организатор Со Лесни Рачки за Држење, 14,5 х 5 х 5, Сет од 2, Јасно, 2 Брои

Дизајн Пластична Корпа За Организатор Со Лесни Рачки за Држење, 14,5 х 5 х 5, Сет од 2, Јасно, 2 Брои

Достапно за вашата нарачка
DEN 201.44
Залиха:

РАЗНОВИДЕН ДИЗАЈН-Максимизирајте го просторот за складирање со разноврсниот сад за складирање храна; користете како канти за организатор на фрижидер или во замрзнувач, оставата, чајната кујна и кабинетот за чување производи, месо, сирење, пијалоци, пакети со храна, компири, јаболка и многу повеќе. ИНТЕГРИРАНИ РАЧКИ - овој пластичен сад за складирање кујна има интегрирани рачки кои овозможуваат брз пристап и лесна реорганизација; користете како организатор на закуски за оставата, чајната кујна, организатор на полица за кујна, складирање на кабинетот и многу повеќе. СТИЛСКА КОРПА за СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА – Рационализирајте го вашето складирање во кујна со дизајнерско Складирање Во Кујна и Корпа За Организатор на Фрижидер; тоа е брз и лесен додаток на оставата, чајната кујна, кабинетот, фрижидерот или замрзнувачот што ќе донесе функционална убавина и организиран стил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата