Дизајн работи занаети 14 Аида ткаенина пред-пресечена за броење на вкрстена бод-овешта, злато

Дизајн работи занаети 14 Аида ткаенина пред-пресечена за броење на вкрстена бод-овешта, злато

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Совршено за проекти од сите големини со или без обрач, едноставно исечете ја големината што ја сакате и зачувајте ги останатите за идните проекти. Големина : 15 "x 18". Направено во САД. Користете по потреба. Совршено за проекти од сите големини со или без обрач, едноставно исечете ја големината што ја сакате и зачувајте ги останатите за идните проекти. Големина : 15 "x 18". Направено во САД. Користете по потреба. 100% памучна ткаенина Аида. Користете ја оваа пред-исечена ткаенина од 14-точни крстовички бод како основа за вашиот следен проект за шиење, игли или везови. Совршено е за проекти од сите големини со или без обрач, едноставно исечете ја големината што ја сакате и зачувајте ги останатите за идните проекти. Големина : 15 "x 18".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата