Дизајнер на Дубул, Менс ремени, лизгачки автоматски валкан фустан за фустан на врвот оригинални подароци за кожна лента

Дизајнер на Дубул, Менс ремени, лизгачки автоматски валкан фустан за фустан на врвот оригинални подароци за кожна лента

Достапно за вашата нарачка
DEN 691.20
Залиха:

Кожа и легура. Увезени. Затворање на привремено. Суво крпа чиста. ? Прилагодлива големина? Должина на дизајнерот на појасот : 43 "до 59" (110 см до 150 см), ширина : 1,38 "(3,5 см). Лесно за да ја прилагодите големината на ременот, само треба да ја отстраните бравата на ременот и да ја исечете лентата во потребната големина. За да избегнете бескорисно од премногу кратко, само купување подолга големина.? Луксузен пакет? Вистински кожен појас*1, новост на новите*1 , кутија за појас*1, Идеја за подароци : Многу стилски дизајн и спакувано во елегантна кутија за подароци, многу убаво за да се претставите Како подарок.? Точно се вклопува? Dubulle Nolvety Gigin Belt обезбедува 38 уникатни прилагодувања за извонредно удобно вклопување. Дизајнерот Отстранлив тока ви овозможува да го намалите ременот во вашата идеална големина за да дадете примар и прилагодено прилагодено појавување !!!.? Едноставно. Издржливост.Сиринг? Новина автоматски кожен појас на кожен појас за мажи. Едноставен стил погоден за бизнис и слободно време, голф. Максимална издржливост : врвни оригинални квалитети на кожа црни ремени за мажи, подолго време на употреба, презентирајќи го рафинираниот изглед на текстурата.? Одлична услуга? Обезбедете 24 часа услуга преку Интернет, дајте ви го најзадоволителниот одговор, слободно контактирајте со нас какви било прашања. Понудете 90 дена за бесплатна размена и враќање и дозволете ви да можете да набавите бесплатен ризик. Нелиптен трајно : Внатрешноста на ременот е дизајниран со жлебови за да се олесни мазно лизгање на бравата на ременот. Изработка на бод со висока густина : Направете го ременот потрајни, не е лесен за оштетување, не е лесно да се пробие. Спречете деформација : Сите ленти се завиткани во кожа, кожа со висок квалитет може да обезбеди деформацијата и пукање не е лесна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата