DMiotech 5 Пакет m4 x 150mm Целосно Навој Прачка 304 Нерѓосувачки Челик Десната Рака Теми Прачка Бар Столпчиња Прстиња И U-Завртки

DMiotech 5 Пакет m4 x 150mm Целосно Навој Прачка 304 Нерѓосувачки Челик Десната Рака Теми Прачка Бар Столпчиња Прстиња И U-Завртки

Достапно за вашата нарачка
DEN 553.60
Залиха:

ПРИМЕНА : Целосно навој прачка широк се користи на повлекува мотор возење водич железнички, машина алатка, и друга опрема. Големина : Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Боја : Сребрен Тон; големина на Конец : М4; Должина На Конец : 150мм / 5,91 инчи;Наклон на Конец : 0,7 мм. КАРАКТЕРИСТИКА : Шипка За Завртки Изработена од нерѓосувачки челик 304, обезбедува голема отпорност на корозија и антироторна способност за долг работен век. ФУНКЦИЈА : целосно навојната прачка главно се користи за поврзување на навртки и играње улога на затегнување. се користи во тела, Завртки Или закачалки Како фиксни додатоци. ЗАБЕЛЕШКА : целата големина погоре се мери со рачно, ве молиме дозволете +/-0,1 инчна грешка. АПЛИКАЦИЈА : целосно навојната прачка главно се користи за поврзување на навртки и игра улога на затегнување. се користи во тела, Завртки Или закачалки Како фиксни додатоци. Широко Се Користи за повлекување на шината за водење мотор, машинска алатка и друга опрема.Предности : Изработен од нерѓосувачки челик 304, обезбедува голема отпорност на корозија и антимонополска способност за долг работен век.СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Боја : големина На Сребрен Тон : Должина На Нишка М4 : 150мм / 5,91 инчи5 Пакување х Целосно Навојна Роднота : целата големина погоре се мери со рачно, ве молиме дозволете +/-0,1 инчна грешка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата