Doboks 2 во 1 преносен мини вентилатор овлажнител USB USB при полнење рачен вентилатор за хидратација на вентилатор за хидратација на вентилатор за ладење на климатизаци?

Doboks 2 во 1 преносен мини вентилатор овлажнител USB USB при полнење рачен вентилатор за хидратација на вентилатор за хидратација

Достапно за вашата нарачка
DEN 1128.00
Залиха:

⚫ Спреј за вентилатори : Може да ужива и во функциите за ладење и хидрантни ;. ⚫ Мекото сечило на вентилаторот : Направено од мек материјал со висока густина TPU, мек, безбеден и дизајн без мрежи ;. ⚫ Силен ветер бас : Низок децибел тивок дизајн, долго време на држење нема да почувствува замор, додека има силна ветер, тивка хидратација и стилски дизајн ;. ⚫ Преносен мини : Мал и лесен, лесен за носење, погоден за различни прилики ;. ⚫ USB полнење : Може да користите USB режим за полнење со мобилни телефони, удобно и брзо. 2 во 1 преносен овлажнител за овлажнител на мини вентилатор USB прирачник за полнење на вентилаторот за хидратација на вентилаторот Мерач на мерач на климатизација ладење Fandescription : Име : рачен вентилатор Спрејматеријал : ABS, Електронски компоненти Големина на Производот : 144*37*35 MMWater Капацитет на резервоарот : 30mlwind Брза брзина : 2 Gears Color : White, Pinkpower : White, Pink Power Режим : УСБФАН Класификација : Спреј Фан Функција : Хидратација Cool Package вклучува 1 * рачен спреј за вентилатори1 * USB Cablethank you За купување на нашата стока, ве молиме контактирајте со нас ако имате какви било прашања! Забавувајте се на шопинг!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата