Домаќинска облека за домаќинство, закачалка Пластика Проширување и задебелување на облека за возрасни, виси и складирање на облека што не се лизга, поддржувајте об

Домаќинска облека за домаќинство, закачалка Пластика Проширување и задебелување на облека за возрасни, виси и складирање на

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Мултифункционална закачалка за облека без траги. Ротирачка кука од 360 степени, едноставна и удобна. Силен капацитет на лежиште, силен и издржлив, лесен за чистење. Направено од еколошки материјали, безбедни и еколошки. Има добра флексибилност и може да исуши облека во најразлични околини. Мултифункционална закачалка за облека без траги. Ротирачка кука од 360 степени, едноставна и удобна. Силен капацитет на лежиште, силен и издржлив, лесен за чистење. Направено од еколошки материјали, безбедни и еколошки. Има добра флексибилност и може да исуши облека во најразлични околини. Применливо сценарио : Облека за облека, панталони за закачалка и вратоврска Категорија : Облека за облека : жолта, црвена, сина, розова грам тежина : 65 Gpacking Количина : 1 парчиња материјал : Пластичар Тип : Широк рамо без трага за прирачник за прилагодување : yespacking количина : 180.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата