Домашни поправки и DIY извори 1 парчиња компресија на мувла Пролет ултра-лесен оптоварување со печат на пролет Надворешен дијаметар 40мм Внатрешен дијаметар од 20 мм д

Домашни поправки и DIY извори 1 парчиња компресија на мувла Пролет ултра-лесен оптоварување со печат на пролет Надворешен дијаметар

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластичност. ● Големина : Надворешен дијаметар x Внатрешен дијаметар x должина. ● Надворешен дијаметар : 40мм. ● Внатрешен дијаметар : 20мм. ● Должина : 40мм-300мм. Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластичност. ● Големина : Надворешен дијаметар x Внатрешен дијаметар x должина. ● Надворешен дијаметар : 40мм. ● Внатрешен дијаметар : 20мм. ● Должина : 40мм-300мм. Униформно растојание, униформа стрес, стабилно враќање, добра флексибилност и добри механички својства. ● Големина : Надворешен дијаметар x Внатрешен дијаметар x должина ● Надворешен дијаметар : 40мм ● Внатрешен дијаметар : 20мм ● Должина : 40мм-300мм ● Материјал : Пролет челик ● Товари Индекс : 42%● Карактеристики : Пролетта на правоаголна мувла има мала големина, добра еластичност, висока ригидност и висока прецизност. РЕКТАНГУЛАРНА МАТЕРИЈАЛ, И ПОДНЕСУВАЕ ЗА ПОДНЕСУВАЕ НА БОЈАТА (Позлатеност) на површината за да разликуваат различни оптоварувања и убав изглед. ● Употреба : извори на мувла. широко се користат во калапи за печат, пластични калапи и друга еластична механичка опрема за прецизност на движење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата