Допир На Класа Готвачи Гурмански Книги Пар - Смола-Бургундска, Кафеава, Бела, Виолетова-Функционален Комплет За Кујнски Маса, Остров, Полица За Книги-Готвач или Држа

Допир На Класа Готвачи Гурмански Книги Пар - Смола-Бургундска, Кафеава, Бела, Виолетова-Функционален Комплет За Кујнски Маса,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

? ДИЗАЈН НА ПОТПИС ? - Дизајниран имајќи предвид, овој пријателски пар книжарници е една од нашите ексклузивни креации, што значи дека нема да најдете ништо слично на друго место во светот. Украсете ја атмосферата во домаќинството со разлика и задоволство. ? СЕНЗАЦИОНАЛНА SENSЕТИКА ? - Замислете за момент, поставувањето на трпезариската маса во елеганција или лежерно седење во кујната и пред вас е нешто значајно за гледање. Предизвикајте разговори со вашите гости, пред с, инспирирајте се од вашата сега изјава што прави простор. ? СОФИСТИЦИРАНО ЗАНАЕТЧИСТВО ? - Нудејќи го своето водство за изработка На гурмански готвач на вашиот Сопствен Готвач, овие пријателски готвачи се секогаш подготвени со бакшиш или два. Изработен од смола, овој пар книги содржи готвачи кои носат високи капи, бели кошули, панталони со пруги и бордо престилки. Книгите ќе ги одржуваат уредни и уредни вашите книги за готвење и кујнски списанија. Готвачот со раширени раце може да собере и едно шише од вашето омилено вино. ? СПЕКТАКУЛАРЕН ИЗБОР ЗА ПОДАРОК ? - Без разлика дали тоа е вашиот значаен друг или близок пријател драг на твоето срце, овој сериозен пар сигурно ќе им ја обезбеди таа тосканска трпезарија или кујна од нивните соништа. Гледајте како примаат топло, благодарни за некој во нивниот живот толку внимателен како вас. ? СПЕЦИФИКАЦИИТЕ се широки 7,5 инчи на 5 инчи длабоки на 10,5 инчи високи. Раширените раце на другиот готвач можат да држат едно шише од вашето вино; има ширина од 6,5 инчи на 6,5 инчи длабока на 10 инчи висока. Прашина со мека, сува крпа. Не користете хемикалии, лакови или абразиви. Нудејќи го своето водство за изработка На гурмански готвач на вашиот Сопствен Готвач, овие пријателски готвачи се секогаш подготвени со бакшиш или два. Изработен од смола, овој пар книги содржи готвачи кои носат високи капи, бели кошули, панталони со пруги и бордо престилки. Книгите ќе ги одржуваат уредни и уредни вашите книги за готвење и кујнски списанија. Готвачот со клош за сервирање стои до буре со вино што може да ги собере вашите разни додатоци; мерките 7,5 "Wx5"Dx10, 5" H. раширените раце на другиот готвач можат да држат едно шише од вашето вино; мерките 6,5"Wx6, 5"Dx10" H. Кујнските Книшки На Готвачот Гурмански Држач За Вино Се смола. Прашина со мека, сува крпа. Оваа ставка е нашата ексклузивна! Книгите за готвачи се продаваат како Пар (по едно Од секое) барел држи кујнски додатоци Готвачот може да го држи вашето шише Вино Книгите ги поддржуваат вашите книги за готвење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата