Допрена цевка, 1-1/2 -11-1/2, затегнување, 7 флејти, НПТ

Допрена цевка, 1-1/2 -11-1/2, затегнување, 7 флејти, НПТ

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Tap Tap Tap, 1-1/2 "-11-1/2, Taper, 7 флејти, Npt. ✅ Chamfer Tap : Taper. ✅ Број на флејти : 7. ✅ Тип на нишка од допрете : npt. ✅ Број на парчиња : 1 . ✅ Тап на цевки, 1-1/2 "-11-1/2, затегнување, 7 флејти, Npt. ✅ Допрете го комерата : Taper. ✅ Број на флејти : 7. ✅ Тип на нишка допре : NPT. ✅ Број на парчиња : 1. 5pxh8 цевка и нишка од цевката Допрете, големина на конец 1-1/2 in.-11 1/2, NPT, целокупна должина 4 1/4 во, челик со голема брзина, светла (неконтролирана), десна рака , Должина на конецот 1 3/4 во, 75 проценти големина на вежба за навој 1.7188 во, класа на вклопување 3б, број на флејти 7.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата