Достигнете женски кратки ракави на ладно рамо врвови секси од маиците на рамото

Достигнете женски кратки ракави на ладно рамо врвови секси од маиците на рамото

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Мека ткаенина за истегнување : Нашите преголеми маици за жени за жени се изработени од 95% полиестер 5% спандекс, кој е мек, лесен, истегнување, ви носи прекрасно искуство со носење, ќе сакате да го носите цел ден, совршено за секојдневно носење. Секси дизајн на ладно рамо : Нашите врвови на рамото за жени се карактеризираат со секси ладно рамо, што е белег на овие женски кошули со кратки ракави, ве натера да изгледате гламурозно, модно и кул, ова е задолжителен врв за вашата гардероба. Каузална лабава сила : Нашите женски кратки ракави врвови облечени обични е лабава и удобна за носење, должината ќе го покрие вашето дно, ќе направи вашето тело да изгледа многу тенок, стилски цврсти бои за да изберете, лесен натпревар со какви било хеланки и слаби фармерки. Прилики : Нашите женски маици со кратки ракави одговараат на пролет, лето и есен, совршени за секојдневно носење, дом, работа, датум, плажа, одмор, забава и одмор. Измијте ги ова летни врвови за жени во ладна вода, не бели, висат суво. Големина : Нашите кошули со маички за жени се вклопуваат во големината, ако сакате да погледнете модел на слика, ве молиме нарачајте ја вашата нормална големина на нас, ако сакате повеќе случајно лабаво вклопување, ве молиме нарачајте една големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата