Дотодо Садови За Сапун Од Бамбус | Држач За Сапун Од 2 Пакувања Со Одвод - Лесно Чистење - Сува | Рачно Изработена Дрвена Кутија за Сапуница За Туширање, Бања, Кујна, Ка?

Дотодо Садови За Сапун Од Бамбус | Држач За Сапун Од 2 Пакувања Со Одвод - Лесно Чистење - Сува | Рачно Изработена Дрвена Кутија

Достапно за вашата нарачка
DEN 159.84
Залиха:

Садот за сапун може да спречи тврдоглави остатоци од сапун, да го направи свеж и нелеплив, да го одржува садот за сапун сув и да ја одржува бањата чиста и убава. Садовите за сапун многу погодни за бар сапун, бања, туш, кади, мијалници, кујни ,v, простории за перење, тоа е многу добар избор за вашето семејство. Елегантниот и дарежлив дизајн може да го направи вашиот живот поудобен. Земете сапун лесно, најдобриот избор за вас. Премиум бамбус дрво. Собирање вода. Го одржува сапунот цврст. Силен и издржлив. Едноставно / лесно за чистење. Премиум дизајн. Нашиот тим се фокусира на истражување и развој на фини производи. Бамбусот е една од најсилните органски супстанции некогаш создадени од Мајката Природа. Ја искористуваме моќта на ова ултра тврдо растение за да ви донесеме издржлив И долготраен Држач за Четки за Заби кој без напор ги надминува евтините синтетички конкурентни производи. Модерен, Современ Дизајн Прави Совршен Подарок. ?€ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ q-за разлика од другите евтини пластични, силиконски сапунски садови, нашиот држач за сапун е изработен од 100% природен бамбус, бамбусови влакна и пченкарен скроб, здрав за вас и покорисен за ботаничките и убавините состојки на вашиот сакан рачно изработен сапун. ?€СОВРЕМЕН ДИЗАЈН q-отстранливата кутија за сапун е добро дизајнирана, Отворената решетка од бамбус може побрзо да ја исцеди водата, да го одржува сапунот сув, свеж и нелеплив. послужавникот за сапун може да спречи тврдоглави остатоци од сапун, да ја одржува бањата или тушот чисти и убави. ?●ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ дизајн q-блокот од решетки од бамбус е дизајниран да биде испреплетен со кутија за сапун, може да се отстрани и измие со вода, удобен и едноставен дизајн за чистење, заштита и безбедност на животната средина, многу погоден за туширање, кади, мијалници, кујни ,v, простории за перење итн. ?●ОДЛИЧНА ИДЕЈА за ПОДАРОК - 2 € Сад за Сапун, Без разлика Дали го купувате нашиот сад за одвод на сапун за себе или како подарок за семејството или пријателите, неговиот уникатен и елегантен стил значи дека ќе изгледа добро каде и да го ставите, без оглед на декор. ?●САПУНОТ ТРАЕ ПОДОЛГО-одржувањето на сапунот сув ќе го продолжи работниот век, а пената ќе биде пообилна кога се користи, што може да донесе подобро искуство во вашиот живот. Така можете да ги користите во бањата и кујната, тоа е многу добар избор за вашето семејство. ако имате било какви проблеми во врска со нашата точка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Блокот од решетки од бамбус е дизајниран да биде испреплетен со кутија за сапун, може да се отстрани и измие со вода, Отворената решетка од бамбус може побрзо да ја исцеди водата, да го одржува сапунот сув, свеж и нелеплив.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата