Dreamus monsta x Wonho Facade 3rd Mini албум со содржини на накит+постер на пакување+следење запечатено)

Dreamus monsta x Wonho Facade 3rd Mini албум со содржини на накит+постер на пакување+следење запечатено)

Достапно за вашата нарачка
DEN 783.84
Залиха:

Датум на објавување - 14 јуни 2022 година. Официјално дистрибуирана нова и оргинална ставка од производителот. Сите артикли од оригиналните производители се испорачуваат во оригинална состојба на запечатен пакет. Вашата количина на купување ќе се смета на табелата Кореја Хантео и Гаон!. Сите нарачани ставки ќе бидат испорачани со број за следење. Облик на артикалот : Правоаголен. Wonho Facade 3rd Mini албум на скапоцен камен датум на објавување - 14 -ти јуни, 2022 -ALBUM СОДРИНА- ЦД+16 P Фото книга+1 P Фото картичка+1 P Постер за преклопување на пакет+БЕСПЛАТНО Број на следење. Во зависност од верзиите, содржината во албумот може да се разликува. Диск на списоци со песни (ЦД) 1. 01. Вовед : 9 часот 02. Луда 03. Затвори 04. Бело чудо 05. Outro : 9pm - Официјално дистрибуирана нова и оргинална ставка од производителот. All артиклите од оригиналните производители се испорачуваат во оригинална состојба на запечатен пакет. Вашата количина на набавка ќе се смета на табелата на Кореја Хантео и Гаон! All Нарачаната ставка ќе биде испорачана со број за следење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата